Axe and Tomahawk Fighting Concept

Koncept boje se sekerou a tomahawkem je propracovaný systém boje zblízka, který se primárně zaměřuje na sekeru tomahawk. Jak již název napovídá, je to systém zaměřený na ozbrojený boj. Tento jedinečný bojový systém vyniká svými moderními výcvikovými metodami, principy a technikami.

Na celém světě není k dispozici žádné ucelené a strukturované bojové umění pro tuto zbraň, a tak v SAMI nejvyšší představitelé vytvořili zcela nový koncept. Ačkoliv to trvalo nějaký ten čas, nakonec vzniknul systém, který je velice moderní a vysoce účinný. Výchozím bodem pro tvorbu tohoto konceptu bylo zahrnout různé styly se zbraněmi, jejich zvláštnosti, způsoby zacházení a zjistit silné a slabé stránky. Tento druh analýzy umožňuje vysoce zajímavý systém na mimořádně vysoké úrovni dovedností.

Dnes je Axe and Tomahawk Fighting Concept nezávislým bojovým systémem, který se výhradně vyučuje ve školách SAMICS. V dohledné době není v plánu výuka tohoto systému na veřejných trénincích, ovšem po dosažení potřebné úrovně pro výuku tohoto systému bude možné domluvit si soukromé lekce a naučit se něco unikátního, co málokdo zná.