Braňte se s teleskopickým obuškem!

Datum: Neděle 21.11.2021 13:00-17:00

Místo konání: Mnichovo Hradiště, Wolf Fitness

Nosíte „teleskop“? Víte jak a kde ho nosit, a jak používat? Nebo uvažujete o jeho pořízení k sebeobraně a chcete se dozvědět víc? Chcete poznat nové možnosti jak cvičit s teleskopem?

Přijďte na seminář pod vedením certifikovaného instruktura pro teleskopický obušek od firmy ESP Bc. Miloslava Perneta, a naučte se základní principy používání – nošení, tasení, úderové a obranné techniky, páky, drily apod. Vhodné pro muže i ženy.

Teleskopický obušek, tzv. teleskop, se snadno nosí buďto na opasku, v kapse a nepřekáží ani v autě. Navíc kalená ocel, z které je vyrobený, je velmi odolný materiál a teleskopy od firmy ESP podstupují velice přísné výstupní kontroly. Pokud je nošen skrytě, umožňuje získat moment překvapení a již samotné vysunutí teleskopického obušku působí výstražně a často ukončí konflikt dříve, než vznikne. Teleskop je možné použít k úderům i v zavřeném stavu a lze ho použít ke spoustě jiných praktických činností, jako je například páčení. Nabízíme kompaktní ESP teleskop, kalený, černý, délka 21″, příp. 18″, se sponou pro skryté nošení.

Náplň:
-úchopy, postoje, nošení, tasení
-úderové plochy, údery s teleskopem, kombinace úderů
-chůze v kombinaci s údery
-nácvik drilů pro obrany, útoky a páky
-obranné techniky proti úderům
-obranné techniky proti držení
-páky rukou, nohou a krku

Cena:
500 Kč
(případně +650 Kč za teleskopický obušek, platba za obušek na místě)

S sebou na seminář:

-teleskopický obušek
-pohodlné oblečení na cvičení
-ručník
-pití, svačinu

Podmínky pro účast na semináři:

-čistý trestní rejstřík (není nutné mít s sebou)
-negativní postoj k extrémním pravicovým/levicovým skupinám, rasismu, terorismu atp.
-pro starší 18 let, mladší po předchozí dohodě

V registraci prosím zvolte Vámi vybraný seminář a vyplňte potřebné informace. Do poznámky připište, zda si přejete přikoupit teleskopický obušek (velikost 21″ nebo 18″) nebo zda máte vlastní.