MAG. IRMENGARD WECKAUF HANZAL – SPOLUZAKLADATELKA SAMI COMBAT SYSTEMS (22)

Mag. Irmengard Weckauf Hanzal, alias Irmi, se narodila roku 1968 v Rakousku v Klosterneuburgu poblíž Vídně. Je vystudovanou a kvalifikovanou terapeutkou a obchodní a systemickou koučkou, proto se převážně zaměřuje na psychologické aspekty sebeobrany a bojové chování.

Irmi je hlavní instruktorkou v Krav Maga Konceptu, instruktorkou pro Eskrimu, Kali, Jeet Kune Do, S.D.S. Konceptu, boje s nožem a také certifikovanou trenérkou boxu. Přes všechny své znalosti se ale cíleně zaměřuje na krav magu. Obzvlášť se věnuje sebeobraně krav maga pro ženy a pro děti. Díky mnoha zkušenostem vyvinula program speciálně pro ženy s názvem „Fight back!“ (v němčine „Wehr dich!“) a program pro děti s názvem „Kids Krav Maga“. Jsou to programy, které ženám a dětem mají pomoci v situacích, které jim mohou nejčastěji nastat.

Irmi v současné době úspěšně vede světovou federaci SAMI Combat Systems ve Vídni spolu se svým manželem Peterem Weckaufem, je spoluautorkou několika knih, neustále zlepšuje své tréninkové metody a každým rokem školí mnoho instruktorů nejen z Rakouska, ale téměř z celého světa. Irmi je velice přátelská, dá se s ní mluvit o všem možném a vždy Vás ráda vyslechne.