Seriál „Víte, že?“

BLog 25

Blog 25 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

MAG. IRMENGARD WECKAUF HANZAL – SPOLUZAKLADATELKA SAMI COMBAT SYSTEMS (22)

MAG. IRMENGARD WECKAUF HANZAL – SPOLUZAKLADATELKA SAMI COMBAT SYSTEMS (22) Mag. Irmengard Weckauf Hanzal, alias Irmi, se narodila roku 1968 v Rakousku v Klosterneuburgu poblíž Vídně. Je vystudovanou a kvalifikovanou terapeutkou a obchodní a systemickou koučkou, proto se převážně zaměřuje na psychologické aspekty sebeobrany a… Číst dále »MAG. IRMENGARD WECKAUF HANZAL – SPOLUZAKLADATELKA SAMI COMBAT SYSTEMS (22)

STREČINK (18)

STREČINK (18) Strečink je účinná metoda, která přirozeně a šetrně připraví svaly na fyzickou zátěž, zaručí lepší regeneraci po fyzickém výkonu, odstraňuje bolesti kloubů nebo lidem, kteří nemají tolik času na sport a pohyb zajistí správné fungování těla. Obzvlášť lidé, kteří mají sedavou práci by… Číst dále »STREČINK (18)

DECHOVÉ CVIČENÍ – WIM HOFOVA METODA (17)

DECHOVÉ CVIČENÍ – WIM HOFOVA METODA (17) Článek je převzat z webové stránky https://aktin.cz/ledovy-muz-wim-hof-radi-jak-ovladnout-svuj-organismus-a-zustat-zdravy, kde se mimo jiné dočtete i o zakladateli této metody Wimu Hofovi. Je důležité zmínit, že veškeré techniky dýchání a otužování musejí být praktikovány v bezpečném a zajištěném prostředí. Vzhledem k tomu, že při dýchání dochází… Číst dále »DECHOVÉ CVIČENÍ – WIM HOFOVA METODA (17)