Peter Weckauf

Peter Weckauf se narodil ve Vídni v roce 1963 a začal se učit bojovým uměním, když mu bylo 15 let. Je držitelem certifikátu pro vzdělávání dospělých a je oficiálně uznávaným a certifikovaným bezpečnostním expertem. Mimo jiné je renomovaným sebeobranným instruktorem a vyučuje kurzy po celém světě. Peter Weckauf je uznávanou autoritou v ozbrojené i neozbrojené sebeobraně.

Jako zakladatel a hlavní instruktor SAMI Combat Systems (SAMICS) se může ohlédnout na 40 let zkušeností a rozsáhlé znalosti v oblasti sebeobrany a bojových umění. Jeho láska a vášeň pro bojová umění ho inspirovala k tomu, aby zpřístupnil SAMI Combat Systems širšímu okruhu osob. V současné době existují instruktoři kvalifikovaní v SAMICS ve zhruba 40 zemích.

V současné době vyučuje různé kurzy a semináře profesionálním skupinám jako je policie, bezpečnostní agentury, zásahové jednotky a též soukromým osobám. Je autorem řady knih a DVD o Krav Maga, Security Krav Maga a SDS Concept. Bližší informace o jeho tvorbě a SAMICS na www.weckauf.at.