SOUKROMÉ LEKCE

Nabídka soukromých lekcí pod vedením Bc. Miloslava Perneta. Je pouze na Vás, jaký okruh vzdělávání si zvolíte a následně pro Vás připravím tréninky plné pohybu, nových informací, zábavy a potu.

Soukromé lekce jsou vhodné pro začátečníky, pokročilé a pro ty z Vás, kteří nemáte rádi plné tělocvičny a sály, a chtěli byste individuální přístup a lekci šitou přímo na míru.

Soukromou lekci můžete využít sami, kdy budete cvičit přímo se mnou, případně s parťákem. Lekce mohou probíhat přímo u Vás doma v prostoru, který znáte, ovšem pouze pokud máte dostatek prostoru a místa (ideálně rodinné domy, zahrady, lesoparky, větší byty). Druhá možnost je v pronajatém sále, kde se cena soukromé lekce může zvednout o cenu pronájmu.

Je možné se sejít jednou a zaměřit se cíleně na věci, na které není v běžné lekci čas (detaily technik, správné provedení úderů a kopů atp.), a nebo se scházet pravidelně.

Lekce jsou plně přizpůsobeny Vaší aktuální fyzické kondici a zdravotnímu stavu. Cílem je Vás něco naučit, ne zmrzačit či případně Vás ponižovat.

Ucítíte zlepšení ve svých dovednostech a znalostech daleko rychleji, protože budete mít mou maximální pozornost.

Individuální lekce jsou vhodné pro 1–4 osoby. Pro více osob mi prosím napište na e-mail.

Požadavky:

  • čistý trestní rejstřík (není nutné mít u sebe, možnost namátkové kontroly)
  • negativní postoj k extrémním pravicovým/levicovým skupinám, rasismu, terorismu atp.


Cena
:

  • jedna osoba – 700 Kč (60 min)
  • dvě osoby – 1200 Kč (60 min)
  • tři osoby – 1500 Kč (60 min)
  • čtyři osoby – 1800 Kč (60 min)

V případě zájmu mi prosím napište na e-mail miloslavpernet@brante-se.cz nebo na telefon +420 604 473 594 prostřednictvím SMS, Whatsapp, Messenger nebo Viber.